• bilgi@onlinepsikolojikdanisman.com
  • 0505 421 09 58

img
Bireysel Danışma

Danışmanlık sürecinde amaçlanan şey en temelde bireyin psikolojik iyilik halinin arttırılmasıdır. Danışmanlık süreci bireylere aynı zamanda problem çözme becerisi, ilişki ve iletişim becerileri, sosyal beceriler, duygu düzenleme becerileri gibi çok çeşitli konularda ilerleme olanağı sağlar.

img
İlişki Terapisi

İlişki kurmak ve bağlanmak insanın en temel ihtiyacı. Bu süreçte karşılaşılan sorunlar ise kimi zaman can yakıcı olabiliyor. En yaygın problem başlıkları ise; kıskançlık, aldatma, kültürel farklılıklar, boşanma süreci, şiddet, çiftlerin uyumu olabiliyor.

img
Ergen Danışmanlığı

Ergenlik insan hayatının duygusal açıdan önemli ve hassas bir dönemi. Sosyal anksiyete, öğrenme güçlükleri, ailevi ve kişisel problemler hakkında yalnız değilsiniz

img
Kaygı

Kaygı sağlıklı düzeyde olduğunda bizim için yararlıdır. Ancak bazı durumlarda kaygımız kontrolümüzden çıkabilir. Hayatımızın kalitesini düşürebilir. Kaygı konusunda psikolojik destek alarak kaygı seviyenizi düzenleyebilirsiniz.

img
Depresyon

Depresyon, insanın çok uzun süredir kendini iyi hissetmediği ve günlük hayatı olumsuz etkileyen psikolojik bir rahatsızlıktır. Motivasyon eksikliği, değersizlik hissi, karamsarlık, mutsuzluk, suçluluk duygusu ve intihar düşünceleri depresyonun belirtileri olarak sayılabilir.

img
Eğitim Danışmanlığı

Eğitim hayatı birçoğumuz için çok önemli. Bazen akademik hayatımızda yaşanan tıkanmaların nedeni de psikolojik olabiliyor. Kaygı, stres, depresyon gibi faktörlerin hayatımıza olan etkisini profesyonel psikolojik destek ile en aza indirmek mümkün.

touch-illustration
İletişim

Randevu İçin